قوانین و مقررات

شرایط قرارداد شرکت و خریدار کالاها و خدمات از طریق این وب سایت در زیر آمده است. خرید هر یک از کالاها و خدمات مذکور مستلزم موافقت با این قرارداد می باشد، بنابراین توصیه می شود این شرایط را به دقت مطالعه فرمایید:

1. معرفی 

خریدار با شرایط و قیود قرارداد خرید آنلاین کالاها، خدمات و اطلاعات ارائه شده در سایت یا از طریق آن موافقت می کند. این قرارداد تنها قرارداد کامل بین شرکت و خریدار محسوب شده و جانشین تمام قرارداد ها، اظهارات، ضمانت ها و موافقت های پیشین کتبی یا شفاهی می شود. خریدار موافقت می نماید که قرارداد را قبل از خرید مرور نماید، بنابراین خرید کالا یا خدمات از وب سایت به معنی پذیرش شروط قرارداد تلقی می شود.

2. حفظ محرمانه رمز عبور 

خریدار موافقت می کند که رمز عبور خود را محرمانه نگهدارد و هر موردی از نقض قرارداد یا استفاده ی غیر مجاز از رمز عبور خود را ظرف مدت 24 ساعت به شرکت اطلاع دهد، در غیر این صورت، شرکت هیچ مسئولیتی در قبال استفاده ی غیر مجاز  از رمز عبور بر عهده نمی گیرد.

3. حق کپی 

محتوای مربوط به سایت، علائم تجاری و سایر حقوق مالکیت اختصاصی، تحت مالکیت معنوی بوده و کپی، پخش، استفاده یا انتشار هریک از موارد مذکور توسط خریدار ممنوع است.

4. ویرایش، حذف و اصلاح 

شرکت با صلاحدید خود حق ویرایش یا حذف هر یک از اطلاعات یا محتوای سایت و حذف هر یک از کالاها و خدمات از لیست فروش را دارد. به محض حذف یا تغییر هریک از خدمات، ماناموتور می تواند این قرارداد یا قیمت های اعلام شده را تغییر دهد و تمام یا بخشی از خدمات سایت را با صلاحدید خود و بدون اطلاع قبلی، تعطیل و یا اصلاح کند. تغییرات اعمال شده در قرارداد در مورد معاملات انجام شده پس از تاریخ مذکور قابل اجرا می باشد.

5. رد مسئولیت 

سرویس ها، محتوا، کالاها و خدمات ارائه شده، در «وضع موجود» و «همانگونه که هست» عرضه می شود و تمام ضمانت های صریح یا ضمنی، از جمله ضمانت قابلیت فروش و کاربری خاص، رد می شود. تنها مسئولیت ماناموتور در مقابله با هر موردی، محدود به مبلغ پرداخت شده توسط مشتری برای موارد خاص خریداری شده می باشد. ماناموتور، توابع، فروشندگان یا تامین کنندگان آن طبق قرارداد یا حقوق مدنی، مسئولیتی در مورد خسارات غیر مستقیم، اصلی، تبعی یا خاص، از جمله خسارت های ناشی از عدم درآمد، عدم سود دهی، دعاوی حقوقی یا امثال آن که قصور و غفلت از مصادیق آن نیز به شمار می رود ندارد.

6.قانون ماناموتور در قبال استرداد 

اگر محصول خریداری شده معیوب یا ناقص بوده و یا مورد رضایت خریدار نباشد، خریدار می تواند محصول را با حفظ شرایط اولیه ظرف مدت محدودی پس از تحویل، به آدرس معرفی شده در بخش تماس با ما استرداد نماید.

7. استفاده از اطلاعات 

حق استفاده از اطلاعات برای ماناموتور محفوظ بوده و خریدار با در نظر گرفتن چهارچوب استفاده از سایت و اطلاعات ارائه شده به آن طبق قانون، ماناموتور را مجاز به این امر می داند.

8. قانون حاکمه 

این قرارداد تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اجرا و اقدامات مربوط به آن باید (صرف نظر از مغایرت با اصول قانونی) تحت آن قوانین انجام شود. در صورت اعتراض، خریدار صرفاً مدت محدودی پس از خرید، مهلت مبادرت به اقدامات قانونی در ارتباط با سایت داشته و پس از آن حق هرگونه اعتراض یا اقدامی از او سلب می شود. متن این قرارداد باید بی طرفانه تفسیر شده و به نفع یا ضرر هریک از طرفین قلمداد نشود.

9. دعاوی حقوقی 

تمام اقدامات قانونی ناشی و یا در ارتباط با این قرارداد باید در جمهوری اسلامی ایران مطرح شود. خریدار صراحتاً تابعیت خود به حوزه قضایی دادگاه های مذکور را اعلام می نماید.

10. تایید قرارداد 

این قرارداد موافقت کامل شما در مورد خرید آنلاین است و تمام احکام و اظهارات پیشین در ارتباط با این معامله را لغو نموده، جایگزین آنها می شود. در صورت موافقت با پذیرش شرایط قرارداد خرید آنلاین، لطفاً گزینه «با شرایط خدمات موافقم» را تیک بزنید، تنها در صورت موافقت با شرایط خدمات می توانید از خدمات خرید آنلاین استفاده نمایید.

terms-and-conditions

11. شرایط و قوانین استفاده 

به وب سایت رسمی ما خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده، خرید، دسترسی یا دانلود مطالب از این وب سایت، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی که در حال و  آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد را در بر می گیرد.  در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی کنید.

12. تعریف مشتری یا کاربر 

مشتری یا کاربر به کسی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات این سایت اقدام نماید.

13.حق کپی رایت 

استفاده از محتویات این سایت، اعم از متن، عکس، صوت و ویدئو، فقط با ذکر منبع بلامانع است و کپی، پخش، استفاده یا انتشار هر یک از موارد مذکور بدون ذکر منبع ممنوع است.

14. اطلاعات علامت تجاری 

علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

15. ارتباطات الکترونیکی 

هنگامی که شما از سرویس‌ ها و خدمات این سایت استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به مدیران سایت ایمیل ارسال می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می کنید که ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهیم.

16. حریم شخصی 

تعهد می دهیم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام بگذاریم و از آن محافظت کنیم و متعهد می‏‌شویم در حد توان خود، از حریم شخصی کاربران سایت دفاع کنیم.  در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت، کاربران سایت مسئول حفظ محرمانه حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود مورد نظر انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

17. لینک به سایر سایت ها 

در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات در وب سایت، لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.

18. سیاست قیمت گذاری 

سیاست قیمت گذاری در مجموعه ما مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، موظف هستیم در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماییم. لازم به ذکر است در صورتی که محصولی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می شود. هزینه های بسته بندی و ارسال محصول، ممکن است جداگانه محاسبه شود که در هنگام خرید، جزئیات آن به اطلاع خریدار می رسد.

19. خسارت در هنگام حمل و نقل 

ما همواره نهایت تلاش خود را می کنیم تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان برسد. بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش، و در صورتی که مشخص شود ایراد از خریدار نبوده، خسارت را جبران می کنیم.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود و محصول آسیب دیده باید به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور، به فروشنده ارسال شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در انبار به اتمام برسد، و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین وجود نداشته باشد، مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد می کنیم و نوسان های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی شود.

20. قانون شرکت در قبال استرداد 

اگر محصول خریداری شده معیوب یا ناقص بوده و یا مورد رضایت خریدار نباشد، خریدار می تواند محصول را با حفظ شرایط اولیه، ظرف مدتی که در بخش خدمات مشتریان توضیح داده شده، به آدرس شرکت استرداد نماید. در این صورت شرکت موظف است وجوه پرداخت شده توسط خریدار را به حساب بانکی او مسترد نماید یا در صورت تمایل خریدار، اعتباری معادل قیمت کالای مسترد شده برای خریدهای دیگر در اختیار او قرار دهد.

21. قوانین ارسال نظر در سایت 

تمام نظرها، بازخوردها، اطلاعات یا مطالب ارائه شده از طریق این سایت یا همراه با آن، غیر محرمانه تلقی شده و با ارائه این نظرها، اطلاعات، بازخوردها یا مطالب، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می دهید.
ما هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده توسط کاربران سایت نداریم. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تأیید از طرف ما درباره محتویات نظر نیست.
اگر قوانین ذیل در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر تأیید نشده و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
• با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش های در نظر گرفته شده در سایت استفاده نمایید.
• کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تأیید نظر کاربر می شود.
• نظرات باید با حروف فارسی وارد شود تا خواندن آن برای دیگر کاربران راحت باشد، نظراتی که پینگلیش یا با حروف انگلیسی نوشته می شوند، تأیید نخواهند شد.
• تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تأیید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
• لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

22. قانون حاکم 

کلیه اصول و رویه های این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که هر یک از مفاد این قرارداد از درجه اعتبار ساقط شود، غیر قانونی تشخیص داده شود و یا به هر دلیل دیگری اجرای آن مقدور نباشد، لازم است مفاد مذکور، از این قرارداد منفصل شود، اما سایر شروط و مقررات آن همچنان به قوت خود باقی می ماند.